Bugs Bunny In Double Trouble

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Indiana Jones And The Last Crusade
Indiana Jones
And
The Last Crusade
Flashback - The Quest For Identity
Flashback
The Quest For Identity
Gunstar Heroes
Gunstar Heroes
Spider Man And Venom - Maximum Carnage
Spider Man And Venom
Maximum Carnage
Blades Of Vengeance
Blades Of Vengeance
Batman - Revenge Of The Joker
Batman
Revenge Of The Joker
Bugs Bunny In Double Trouble
Bugs Bunny In
Double Trouble
Ecco - The Tides Of Time
Ecco
The Tides Of Time
The Disney Collection
The Disney Collection

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Bugs Bunny In Double Trouble Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bugs Bunny In Double Trouble oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bugs Bunny In Double Trouble oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bugs Bunny In Double Trouble oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bugs Bunny In Double Trouble oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bugs Bunny In Double Trouble oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bugs Bunny In Double Trouble oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bugs Bunny In Double Trouble oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bugs Bunny In Double Trouble oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bugs Bunny In Double Trouble oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bugs Bunny In Double Trouble oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bugs Bunny In Double Trouble oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bugs Bunny In Double Trouble Oyna