Flashback
The Quest For Identity

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Indiana Jones And The Last Crusade
Indiana Jones
And
The Last Crusade
Flashback - The Quest For Identity
Flashback
The Quest For Identity
Gunstar Heroes
Gunstar Heroes
Spider Man And Venom - Maximum Carnage
Spider Man And Venom
Maximum Carnage
Blades Of Vengeance
Blades Of Vengeance
Batman - Revenge Of The Joker
Batman
Revenge Of The Joker
Bugs Bunny In Double Trouble
Bugs Bunny In
Double Trouble
Ecco - The Tides Of Time
Ecco
The Tides Of Time
The Disney Collection
The Disney Collection

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Flashback Oyunu Nasıl Oynanır ?

Flashback oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Flashback oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Flashback oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Flashback oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Flashback oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Flashback oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Flashback oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Flashback oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Flashback oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Flashback oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Flashback oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Flashback - The Quest For Identity Oyna