Spider Man And Venom
Maximum Carnage

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Indiana Jones And The Last Crusade
Indiana Jones
And
The Last Crusade
Flashback - The Quest For Identity
Flashback
The Quest For Identity
Gunstar Heroes
Gunstar Heroes
Spider Man And Venom - Maximum Carnage
Spider Man And Venom
Maximum Carnage
Blades Of Vengeance
Blades Of Vengeance
Batman - Revenge Of The Joker
Batman
Revenge Of The Joker
Bugs Bunny In Double Trouble
Bugs Bunny In
Double Trouble
Ecco - The Tides Of Time
Ecco
The Tides Of Time
The Disney Collection
The Disney Collection

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Spider Man And Venom Oyunu Nasıl Oynanır ?

Spider Man And Venom oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Spider Man And Venom oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Spider Man And Venom oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Spider Man And Venom oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Spider Man And Venom oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Spider Man And Venom oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Spider Man And Venom oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Spider Man And Venom oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Spider Man And Venom oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Spider Man And Venom oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Spider Man And Venom oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Spider Man And Venom Oyna