Joe & Mac Returns

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Undercover Cops
Undercover Cops
Vendetta
Vendetta
Violent Storm
Violent Storm
Rastan
Rastan
Aliens
Aliens
Splatter House
Splatter House
Joe & Mac Returns
Joe & Mac Returns
Ninja Baseball Bat Man
Ninja Baseball Bat Man
Popeye
Popeye

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Joe & Mac Returns Oyunu Nasıl Oynanır ?

Joe & Mac Returns oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Joe & Mac Returns oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Joe & Mac Returns oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Joe & Mac Returns oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Joe & Mac Returns oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Joe & Mac Returns oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Joe & Mac Returns oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Joe & Mac Returns oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Joe & Mac Returns oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Joe & Mac Returns oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Joe & Mac Returns oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Joe & Mac Returns Oyna