Ninja Baseball Bat Man

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Undercover Cops
Undercover Cops
Vendetta
Vendetta
Violent Storm
Violent Storm
Rastan
Rastan
Aliens
Aliens
Splatter House
Splatter House
Joe & Mac Returns
Joe & Mac Returns
Ninja Baseball Bat Man
Ninja Baseball Bat Man
Popeye
Popeye

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Ninja Baseball Bat Man Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ninja Baseball Bat Man oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ninja Baseball Bat Man oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ninja Baseball Bat Man oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ninja Baseball Bat Man oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ninja Baseball Bat Man oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ninja Baseball Bat Man oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ninja Baseball Bat Man oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ninja Baseball Bat Man oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ninja Baseball Bat Man oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ninja Baseball Bat Man oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ninja Baseball Bat Man oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ninja Baseball Bat Man Oyna