Undercover Cops

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Undercover Cops
Undercover Cops
Vendetta
Vendetta
Violent Storm
Violent Storm
Rastan
Rastan
Aliens
Aliens
Splatter House
Splatter House
Joe & Mac Returns
Joe & Mac Returns
Ninja Baseball Bat Man
Ninja Baseball Bat Man
Popeye
Popeye

DİĞER OYUNLAR


Undercover Cops Oyunu Nasıl Oynanır ?

Undercover Cops oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Undercover Cops oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Undercover Cops oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Undercover Cops oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Undercover Cops oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Undercover Cops oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Undercover Cops oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Undercover Cops oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Undercover Cops oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Undercover Cops oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Undercover Cops oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Undercover Cops Oyna