Vendetta

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Undercover Cops
Undercover Cops
Vendetta
Vendetta
Violent Storm
Violent Storm
Rastan
Rastan
Aliens
Aliens
Splatter House
Splatter House
Joe & Mac Returns
Joe & Mac Returns
Ninja Baseball Bat Man
Ninja Baseball Bat Man
Popeye
Popeye

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Vendetta Oyunu Nasıl Oynanır ?

Vendetta oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Vendetta oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Vendetta oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Vendetta oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Vendetta oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Vendetta oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Vendetta oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Vendetta oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Vendetta oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Vendetta oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Vendetta oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Vendetta Oyna