Blazing Star

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Power Instinct
Power Instinct
Power Instinct 2
Power Instinct 2
Waku Waku 7
Waku Waku 7
Charlie Ninja
Charlie Ninja
Metamorphic Force
Metamorphic Force
Shadow Warriors
Shadow Warriors
Ikari Warriors
Ikari Warriors
Vigilante
Vigilante
Blazing Star
Blazing Star

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Blazing Star Oyunu Nasıl Oynanır ?

Blazing Star oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Blazing Star oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Blazing Star oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Blazing Star oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Blazing Star oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Blazing Star oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Blazing Star oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Blazing Star oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Blazing Star oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Blazing Star oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Blazing Star oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Blazing Star Oyna