Charlie Ninja

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Power Instinct
Power Instinct
Power Instinct 2
Power Instinct 2
Waku Waku 7
Waku Waku 7
Charlie Ninja
Charlie Ninja
Metamorphic Force
Metamorphic Force
Shadow Warriors
Shadow Warriors
Ikari Warriors
Ikari Warriors
Vigilante
Vigilante
Blazing Star
Blazing Star

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Charlie Ninja Oyunu Nasıl Oynanır ?

Charlie Ninja oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Charlie Ninja oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Charlie Ninja oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Charlie Ninja oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Charlie Ninja oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Charlie Ninja oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Charlie Ninja oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Charlie Ninja oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Charlie Ninja oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Charlie Ninja oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Charlie Ninja oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Charlie Ninja Oyna