Ikari Warriors

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Power Instinct
Power Instinct
Power Instinct 2
Power Instinct 2
Waku Waku 7
Waku Waku 7
Charlie Ninja
Charlie Ninja
Metamorphic Force
Metamorphic Force
Shadow Warriors
Shadow Warriors
Ikari Warriors
Ikari Warriors
Vigilante
Vigilante
Blazing Star
Blazing Star

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Ikari Warriors Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ikari Warriors oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ikari Warriors oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ikari Warriors oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ikari Warriors oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ikari Warriors oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ikari Warriors oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ikari Warriors oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ikari Warriors oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ikari Warriors oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ikari Warriors oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ikari Warriors oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ikari Warriors Oyna