Metamorphic Force

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Power Instinct
Power Instinct
Power Instinct 2
Power Instinct 2
Waku Waku 7
Waku Waku 7
Charlie Ninja
Charlie Ninja
Metamorphic Force
Metamorphic Force
Shadow Warriors
Shadow Warriors
Ikari Warriors
Ikari Warriors
Vigilante
Vigilante
Blazing Star
Blazing Star

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Metamorphic Force Oyunu Nasıl Oynanır ?

Metamorphic Force oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Metamorphic Force oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Metamorphic Force oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Metamorphic Force oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Metamorphic Force oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Metamorphic Force oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Metamorphic Force oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Metamorphic Force oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Metamorphic Force oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Metamorphic Force oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Metamorphic Force oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Metamorphic Force Oyna