Power Instinct 2

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Power Instinct
Power Instinct
Power Instinct 2
Power Instinct 2
Waku Waku 7
Waku Waku 7
Charlie Ninja
Charlie Ninja
Metamorphic Force
Metamorphic Force
Shadow Warriors
Shadow Warriors
Ikari Warriors
Ikari Warriors
Vigilante
Vigilante
Blazing Star
Blazing Star

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Power Instinct 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Power Instinct 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Power Instinct 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Power Instinct 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Power Instinct 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Power Instinct 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Power Instinct 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Power Instinct 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Power Instinct 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Power Instinct 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Power Instinct 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Power Instinct 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Power Instinct 2 Oyna