Cyber Police Eswat

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Knights Of Valour Super Heroes
Knights Of Valour
Super Heroes
Oriental Legend
Oriental Legend
Rage Of The Dragons
Rage Of The Dragons
Knuckle Bash
Knuckle Bash
Knuckle Bash 2
Knuckle Bash 2
Shadow Force
Shadow Force
Alien Storm
Alien Storm
Cyber Police Eswat
Cyber Police Eswat
Bucky O'Hare
Bucky O'Hare

DİĞER OYUNLAR


Cyber Police Eswat Oyunu Nasıl Oynanır ?

Cyber Police Eswat oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Cyber Police Eswat oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Cyber Police Eswat oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Cyber Police Eswat oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Cyber Police Eswat oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Cyber Police Eswat oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Cyber Police Eswat oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Cyber Police Eswat oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Cyber Police Eswat oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Cyber Police Eswat oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Cyber Police Eswat oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Cyber Police Eswat Oyna