Knights Of Valour Super Heroes
[ Sangoku Senki Super Heroes ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Knights Of Valour Super Heroes
Knights Of Valour
Super Heroes
Oriental Legend
Oriental Legend
Rage Of The Dragons
Rage Of The Dragons
Knuckle Bash
Knuckle Bash
Knuckle Bash 2
Knuckle Bash 2
Shadow Force
Shadow Force
Alien Storm
Alien Storm
Cyber Police Eswat
Cyber Police Eswat
Bucky O'Hare
Bucky O'Hare

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Knights Of Valour Super Heroes Oyunu Nasıl Oynanır ?

Knights Of Valour Super Heroes oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Knights Of Valour Super Heroes oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Knights Of Valour Super Heroes oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Knights Of Valour Super Heroes oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Knights Of Valour Super Heroes oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Knights Of Valour Super Heroes oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Knights Of Valour Super Heroes oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Knights Of Valour Super Heroes oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Knights Of Valour Super Heroes oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Knights Of Valour Super Heroes oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Knights Of Valour Super Heroes oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Knights Of Valour Super Heroes - Sangoku Senki Super Heroes Oyna