Knuckle Bash

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Knights Of Valour Super Heroes
Knights Of Valour
Super Heroes
Oriental Legend
Oriental Legend
Rage Of The Dragons
Rage Of The Dragons
Knuckle Bash
Knuckle Bash
Knuckle Bash 2
Knuckle Bash 2
Shadow Force
Shadow Force
Alien Storm
Alien Storm
Cyber Police Eswat
Cyber Police Eswat
Bucky O'Hare
Bucky O'Hare

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Knuckle Bash Oyunu Nasıl Oynanır ?

Knuckle Bash oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Knuckle Bash oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Knuckle Bash oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Knuckle Bash oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Knuckle Bash oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Knuckle Bash oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Knuckle Bash oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Knuckle Bash oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Knuckle Bash oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Knuckle Bash oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Knuckle Bash oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Knuckle Bash Oyna