Oriental Legend

[ Xi You Shi E Zhuan ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Knights Of Valour Super Heroes
Knights Of Valour
Super Heroes
Oriental Legend
Oriental Legend
Rage Of The Dragons
Rage Of The Dragons
Knuckle Bash
Knuckle Bash
Knuckle Bash 2
Knuckle Bash 2
Shadow Force
Shadow Force
Alien Storm
Alien Storm
Cyber Police Eswat
Cyber Police Eswat
Bucky O'Hare
Bucky O'Hare

DİĞER OYUNLAR


Oriental Legend Oyunu Nasıl Oynanır ?

Oriental Legend oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Oriental Legend oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Oriental Legend oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Oriental Legend oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Oriental Legend oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Oriental Legend oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Oriental Legend oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Oriental Legend oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Oriental Legend oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Oriental Legend oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Oriental Legend oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Oriental Legend - Xi You Shi E Zhuan Oyna