Shadow Force

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Knights Of Valour Super Heroes
Knights Of Valour
Super Heroes
Oriental Legend
Oriental Legend
Rage Of The Dragons
Rage Of The Dragons
Knuckle Bash
Knuckle Bash
Knuckle Bash 2
Knuckle Bash 2
Shadow Force
Shadow Force
Alien Storm
Alien Storm
Cyber Police Eswat
Cyber Police Eswat
Bucky O'Hare
Bucky O'Hare

DİĞER OYUNLAR


Shadow Force Oyunu Nasıl Oynanır ?

Shadow Force oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Shadow Force oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Shadow Force oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Shadow Force oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Shadow Force oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Shadow Force oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Shadow Force oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Shadow Force oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Shadow Force oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Shadow Force oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Shadow Force oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Shadow Force Oyna