Darius Gaiden
[ Silver Hawk ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Dyna Gear
Dyna Gear
Robo Army
Robo Army
Mystic Warriors
Mystic Warriors
Osman
Osman
Super Dodge Ball
Super Dodge Ball
Sol Divide - The Sword Of Darkness
Sol Divide
The Sword Of Darkness
Light Bringer
Light Bringer
The NewZealand Story
The NewZealand Story
Darius Gaiden
Darius Gaiden

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Darius Gaiden Oyunu Nasıl Oynanır ?

Darius Gaiden oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Darius Gaiden oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Darius Gaiden oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Darius Gaiden oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Darius Gaiden oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Darius Gaiden oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Darius Gaiden oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Darius Gaiden oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Darius Gaiden oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Darius Gaiden oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Darius Gaiden oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Darius Gaiden - Silver Hawk Oyna