Light Bringer

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Dyna Gear
Dyna Gear
Robo Army
Robo Army
Mystic Warriors
Mystic Warriors
Osman
Osman
Super Dodge Ball
Super Dodge Ball
Sol Divide - The Sword Of Darkness
Sol Divide
The Sword Of Darkness
Light Bringer
Light Bringer
The NewZealand Story
The NewZealand Story
Darius Gaiden
Darius Gaiden

DİĞER OYUNLAR


Light Bringer Oyunu Nasıl Oynanır ?

Light Bringer oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Light Bringer oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Light Bringer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Light Bringer oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Light Bringer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Light Bringer oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Light Bringer oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Light Bringer oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Light Bringer oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Light Bringer oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Light Bringer oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Light Bringer Oyna