Super Dodge Ball

[ Kunio no Nekketsu Toukyuu Densetsu ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Dyna Gear
Dyna Gear
Robo Army
Robo Army
Mystic Warriors
Mystic Warriors
Osman
Osman
Super Dodge Ball
Super Dodge Ball
Sol Divide - The Sword Of Darkness
Sol Divide
The Sword Of Darkness
Light Bringer
Light Bringer
The NewZealand Story
The NewZealand Story
Darius Gaiden
Darius Gaiden

DİĞER OYUNLAR


Super Dodge Ball Oyunu Nasıl Oynanır ?

Super Dodge Ball oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Super Dodge Ball oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Super Dodge Ball oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Super Dodge Ball oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Super Dodge Ball oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Super Dodge Ball oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Super Dodge Ball oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Super Dodge Ball oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Super Dodge Ball oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Super Dodge Ball oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Super Dodge Ball oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Super Dodge Ball - Kunio no Nekketsu Toukyuu Densetsu Oyna