Dragon Breed

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

World Heroes 2 Jet
World Heroes 2 Jet
Far East Of Eden - Kabuki Klash
Far East Of Eden
Kabuki Klash
The Cliffhanger - Edward Randy
The Cliffhanger
Edward Randy
The Legend Of Silkroad
The Legend Of Silkroad
Insector X
Insector X
Dragon Breed
Dragon Breed
Wonder Boy
Wonder Boy
Wonder Boy In Monster Land
Wonder Boy
In
Monster Land
Wonder Boy 3 - Monster Lair
Wonder Boy 3
Monster Lair

DİĞER OYUNLAR


Dragon Breed Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dragon Breed oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Dragon Breed oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Dragon Breed oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Dragon Breed oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Dragon Breed oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Dragon Breed oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Dragon Breed oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Dragon Breed oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Dragon Breed oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Dragon Breed oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Dragon Breed oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Dragon Breed Oyna