Wonder Boy

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


World Heroes 2 Jet
World Heroes 2 Jet
Far East Of Eden - Kabuki Klash
Far East Of Eden
Kabuki Klash
The Cliffhanger - Edward Randy
The Cliffhanger
Edward Randy
The Legend Of Silkroad
The Legend Of Silkroad
Insector X
Insector X
Dragon Breed
Dragon Breed
Wonder Boy
Wonder Boy
Wonder Boy In Monster Land
Wonder Boy
In
Monster Land
Wonder Boy 3 - Monster Lair
Wonder Boy 3
Monster Lair

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Wonder Boy Oyunu Nasıl Oynanır ?

Wonder Boy oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Wonder Boy oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Wonder Boy oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Wonder Boy oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Wonder Boy oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Wonder Boy oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Wonder Boy oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Wonder Boy oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Wonder Boy oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Wonder Boy oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Wonder Boy oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Wonder Boy Oyna