Dragonninja

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Rolling Thunder
Rolling Thunder
Rolling Thunder 2
Rolling Thunder 2
Rolling Thunder 3
Rolling Thunder 3
Ninja Master's
Ninja Master's
Thunder Heroes
Thunder Heroes
Pocket Fighter
Pocket Fighter
Dragonninja
Dragonninja
Magician Lord
Magician Lord
Cosmic Cop
Cosmic Cop

DİĞER OYUNLAR


Dragonninja Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dragonninja oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Dragonninja oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Dragonninja oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Dragonninja oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Dragonninja oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Dragonninja oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Dragonninja oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Dragonninja oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Dragonninja oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Dragonninja oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Dragonninja oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Dragonninja Oyna