Ninja Master's

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rolling Thunder
Rolling Thunder
Rolling Thunder 2
Rolling Thunder 2
Rolling Thunder 3
Rolling Thunder 3
Ninja Master's
Ninja Master's
Thunder Heroes
Thunder Heroes
Pocket Fighter
Pocket Fighter
Dragonninja
Dragonninja
Magician Lord
Magician Lord
Cosmic Cop
Cosmic Cop

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Ninja Master's Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ninja Master's oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ninja Master's oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ninja Master's oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ninja Master's oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ninja Master's oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ninja Master's oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ninja Master's oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ninja Master's oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ninja Master's oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ninja Master's oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ninja Master's oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ninja Master's Oyna