Pocket Fighter

🕹️ PSX Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rolling Thunder
Rolling Thunder
Rolling Thunder 2
Rolling Thunder 2
Rolling Thunder 3
Rolling Thunder 3
Ninja Master's
Ninja Master's
Thunder Heroes
Thunder Heroes
Pocket Fighter
Pocket Fighter
Dragonninja
Dragonninja
Magician Lord
Magician Lord
Cosmic Cop
Cosmic Cop

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Pocket Fighter Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pocket Fighter oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Pocket Fighter oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Pocket Fighter oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Pocket Fighter oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Pocket Fighter oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Pocket Fighter oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Pocket Fighter oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Pocket Fighter oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Pocket Fighter oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Pocket Fighter oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Pocket Fighter oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Pocket Fighter Oyna