Rolling Thunder

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rolling Thunder
Rolling Thunder
Rolling Thunder 2
Rolling Thunder 2
Rolling Thunder 3
Rolling Thunder 3
Ninja Master's
Ninja Master's
Thunder Heroes
Thunder Heroes
Pocket Fighter
Pocket Fighter
Dragonninja
Dragonninja
Magician Lord
Magician Lord
Cosmic Cop
Cosmic Cop

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Rolling Thunder Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rolling Thunder oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Rolling Thunder oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Rolling Thunder oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Rolling Thunder oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Rolling Thunder oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Rolling Thunder oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Rolling Thunder oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Rolling Thunder oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Rolling Thunder oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Rolling Thunder oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Rolling Thunder oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Rolling Thunder Oyna