Rolling Thunder 3

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rolling Thunder
Rolling Thunder
Rolling Thunder 2
Rolling Thunder 2
Rolling Thunder 3
Rolling Thunder 3
Ninja Master's
Ninja Master's
Thunder Heroes
Thunder Heroes
Pocket Fighter
Pocket Fighter
Dragonninja
Dragonninja
Magician Lord
Magician Lord
Cosmic Cop
Cosmic Cop

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Rolling Thunder 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rolling Thunder 3 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Rolling Thunder 3 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Rolling Thunder 3 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Rolling Thunder 3 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Rolling Thunder 3 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Rolling Thunder 3 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Rolling Thunder 3 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Rolling Thunder 3 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Rolling Thunder 3 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Rolling Thunder 3 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Rolling Thunder 3 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Rolling Thunder 3 Oyna