Breakers Revenge

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Asura Blade - Sword Of Dynasty
Asura Blade
Sword Of Dynasty
Wild Fang
Wild Fang
Oni - The Ninja Master
Oni
The Ninja Master
Captain America And The Avengers
Captain America
And
The Avengers
Breakers Revenge
Breakers Revenge
NAM-1975
NAM-1975
Ninja Spirit
Ninja Spirit
Ninja Ryukenden
Ninja Ryukenden
Ninja Commando
Ninja Commando

DİĞER OYUNLAR


Breakers Revenge Oyunu Nasıl Oynanır ?

Breakers Revenge oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Breakers Revenge oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Breakers Revenge oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Breakers Revenge oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Breakers Revenge oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Breakers Revenge oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Breakers Revenge oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Breakers Revenge oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Breakers Revenge oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Breakers Revenge oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Breakers Revenge oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Breakers Revenge Oyna