Captain America And The Avengers

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Asura Blade - Sword Of Dynasty
Asura Blade
Sword Of Dynasty
Wild Fang
Wild Fang
Oni - The Ninja Master
Oni
The Ninja Master
Captain America And The Avengers
Captain America
And
The Avengers
Breakers Revenge
Breakers Revenge
NAM-1975
NAM-1975
Ninja Spirit
Ninja Spirit
Ninja Ryukenden
Ninja Ryukenden
Ninja Commando
Ninja Commando

DİĞER OYUNLAR


Captain America And The Avengers Oyunu Nasıl Oynanır ?

Captain America And The Avengers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Captain America And The Avengers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Captain America And The Avengers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Captain America And The Avengers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Captain America And The Avengers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Captain America And The Avengers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Captain America And The Avengers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Captain America And The Avengers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Captain America And The Avengers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Captain America And The Avengers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Captain America And The Avengers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Captain America And The Avengers Oyna