Ninja Ryukenden

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Asura Blade - Sword Of Dynasty
Asura Blade
Sword Of Dynasty
Wild Fang
Wild Fang
Oni - The Ninja Master
Oni
The Ninja Master
Captain America And The Avengers
Captain America
And
The Avengers
Breakers Revenge
Breakers Revenge
NAM-1975
NAM-1975
Ninja Spirit
Ninja Spirit
Ninja Ryukenden
Ninja Ryukenden
Ninja Commando
Ninja Commando

DİĞER OYUNLAR


Ninja Ryukenden Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ninja Ryukenden oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ninja Ryukenden oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ninja Ryukenden oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ninja Ryukenden oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ninja Ryukenden oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ninja Ryukenden oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ninja Ryukenden oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ninja Ryukenden oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ninja Ryukenden oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ninja Ryukenden oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ninja Ryukenden oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ninja Ryukenden Oyna