DoDonPachi

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Rastan Saga 2
Rastan Saga 2
Warrior Blade
Warrior Blade
Geo Storm
Geo Storm
Mystic Riders
Mystic Riders
Dragon Blaze
Dragon Blaze
DoDonPachi
DoDonPachi
Trojan
Trojan
Dead Connection
Dead Connection
The Legend of Kage
The Legend of Kage

DİĞER OYUNLAR


DoDonPachi Oyunu Nasıl Oynanır ?

DoDonPachi oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. DoDonPachi oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında DoDonPachi oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise DoDonPachi oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra DoDonPachi oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

DoDonPachi oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, DoDonPachi oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. DoDonPachi oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. DoDonPachi oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, DoDonPachi oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe DoDonPachi oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


DoDonPachi Oyna