Dragon Blaze

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rastan Saga 2
Rastan Saga 2
Warrior Blade
Warrior Blade
Geo Storm
Geo Storm
Mystic Riders
Mystic Riders
Dragon Blaze
Dragon Blaze
DoDonPachi
DoDonPachi
Trojan
Trojan
Dead Connection
Dead Connection
The Legend of Kage
The Legend of Kage

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Dragon Blaze Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dragon Blaze oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Dragon Blaze oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Dragon Blaze oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Dragon Blaze oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Dragon Blaze oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Dragon Blaze oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Dragon Blaze oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Dragon Blaze oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Dragon Blaze oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Dragon Blaze oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Dragon Blaze oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Dragon Blaze Oyna