Geo Storm

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rastan Saga 2
Rastan Saga 2
Warrior Blade
Warrior Blade
Geo Storm
Geo Storm
Mystic Riders
Mystic Riders
Dragon Blaze
Dragon Blaze
DoDonPachi
DoDonPachi
Trojan
Trojan
Dead Connection
Dead Connection
The Legend of Kage
The Legend of Kage

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Geo Storm Oyunu Nasıl Oynanır ?

Geo Storm oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Geo Storm oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Geo Storm oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Geo Storm oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Geo Storm oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Geo Storm oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Geo Storm oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Geo Storm oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Geo Storm oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Geo Storm oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Geo Storm oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Geo Storm Oyna