Mystic Riders

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rastan Saga 2
Rastan Saga 2
Warrior Blade
Warrior Blade
Geo Storm
Geo Storm
Mystic Riders
Mystic Riders
Dragon Blaze
Dragon Blaze
DoDonPachi
DoDonPachi
Trojan
Trojan
Dead Connection
Dead Connection
The Legend of Kage
The Legend of Kage

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Mystic Riders Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mystic Riders oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Mystic Riders oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Mystic Riders oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Mystic Riders oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Mystic Riders oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Mystic Riders oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Mystic Riders oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Mystic Riders oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Mystic Riders oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Mystic Riders oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Mystic Riders oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Mystic Riders Oyna