Rastan Saga 2

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rastan Saga 2
Rastan Saga 2
Warrior Blade
Warrior Blade
Geo Storm
Geo Storm
Mystic Riders
Mystic Riders
Dragon Blaze
Dragon Blaze
DoDonPachi
DoDonPachi
Trojan
Trojan
Dead Connection
Dead Connection
The Legend of Kage
The Legend of Kage

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Rastan Saga 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rastan Saga 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Rastan Saga 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Rastan Saga 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Rastan Saga 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Rastan Saga 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Rastan Saga 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Rastan Saga 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Rastan Saga 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Rastan Saga 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Rastan Saga 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Rastan Saga 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Rastan Saga 2 Oyna