The Legend Of Kage

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Rastan Saga 2
Rastan Saga 2
Warrior Blade
Warrior Blade
Geo Storm
Geo Storm
Mystic Riders
Mystic Riders
Dragon Blaze
Dragon Blaze
DoDonPachi
DoDonPachi
Trojan
Trojan
Dead Connection
Dead Connection
The Legend of Kage
The Legend of Kage

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


The Legend Of Kage Oyunu Nasıl Oynanır ?

The Legend Of Kage oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. The Legend Of Kage oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında The Legend Of Kage oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise The Legend Of Kage oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra The Legend Of Kage oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

The Legend Of Kage oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, The Legend Of Kage oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. The Legend Of Kage oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. The Legend Of Kage oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, The Legend Of Kage oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe The Legend Of Kage oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


The Legend Of Kage Oyna