Avenging Spirit

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Avenging Spirit
Avenging Spirit
B.Rap Boys
B.Rap Boys
Thunder Zone
Thunder Zone
Growl
Growl
The Real Ghostbusters
The Real Ghostbusters
Bionic Commando
Bionic Commando
Zupapa
Zupapa
Penguin Brothers
Penguin Brothers
Super Burger Time
Super Burger Time

DİĞER OYUNLAR


Avenging Spirit Oyunu Nasıl Oynanır ?

Avenging Spirit oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Avenging Spirit oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Avenging Spirit oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Avenging Spirit oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Avenging Spirit oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Avenging Spirit oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Avenging Spirit oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Avenging Spirit oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Avenging Spirit oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Avenging Spirit oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Avenging Spirit oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Avenging Spirit Oyna