Penguin Brothers

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Avenging Spirit
Avenging Spirit
B.Rap Boys
B.Rap Boys
Thunder Zone
Thunder Zone
Growl
Growl
The Real Ghostbusters
The Real Ghostbusters
Bionic Commando
Bionic Commando
Zupapa
Zupapa
Penguin Brothers
Penguin Brothers
Super Burger Time
Super Burger Time

DİĞER OYUNLAR


Penguin Brothers Oyunu Nasıl Oynanır ?

Penguin Brothers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Penguin Brothers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Penguin Brothers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Penguin Brothers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Penguin Brothers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Penguin Brothers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Penguin Brothers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Penguin Brothers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Penguin Brothers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Penguin Brothers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Penguin Brothers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Penguin Brothers Oyna