Cannon Dancer

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Zero Team
Zero Team
Zero Team Selection
Zero Team Selection
New Zero Team
New Zero Team
Zero Team 2000
Zero Team 2000
WWF Superstars
WWF Superstars
Cannon Dancer
Cannon Dancer
Tiger Road
Tiger Road
Rygar
Rygar
Iron Horse
Iron Horse

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Cannon Dancer Oyunu Nasıl Oynanır ?

Cannon Dancer oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Cannon Dancer oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Cannon Dancer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Cannon Dancer oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Cannon Dancer oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Cannon Dancer oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Cannon Dancer oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Cannon Dancer oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Cannon Dancer oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Cannon Dancer oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Cannon Dancer oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Cannon Dancer Oyna