Iron Horse

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Zero Team
Zero Team
Zero Team Selection
Zero Team Selection
New Zero Team
New Zero Team
Zero Team 2000
Zero Team 2000
WWF Superstars
WWF Superstars
Cannon Dancer
Cannon Dancer
Tiger Road
Tiger Road
Rygar
Rygar
Iron Horse
Iron Horse

DİĞER OYUNLAR


Iron Horse Oyunu Nasıl Oynanır ?

Iron Horse oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Iron Horse oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Iron Horse oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Iron Horse oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Iron Horse oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Iron Horse oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Iron Horse oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Iron Horse oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Iron Horse oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Iron Horse oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Iron Horse oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Iron Horse Oyna