New Zero Team

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Zero Team
Zero Team
Zero Team Selection
Zero Team Selection
New Zero Team
New Zero Team
Zero Team 2000
Zero Team 2000
WWF Superstars
WWF Superstars
Cannon Dancer
Cannon Dancer
Tiger Road
Tiger Road
Rygar
Rygar
Iron Horse
Iron Horse

DİĞER OYUNLAR


New Zero Team Oyunu Nasıl Oynanır ?

New Zero Team oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. New Zero Team oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında New Zero Team oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise New Zero Team oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra New Zero Team oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

New Zero Team oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, New Zero Team oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. New Zero Team oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. New Zero Team oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, New Zero Team oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe New Zero Team oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


New Zero Team Oyna