Rygar

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Zero Team
Zero Team
Zero Team Selection
Zero Team Selection
New Zero Team
New Zero Team
Zero Team 2000
Zero Team 2000
WWF Superstars
WWF Superstars
Cannon Dancer
Cannon Dancer
Tiger Road
Tiger Road
Rygar
Rygar
Iron Horse
Iron Horse

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Rygar Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rygar oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Rygar oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Rygar oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Rygar oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Rygar oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Rygar oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Rygar oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Rygar oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Rygar oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Rygar oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Rygar oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Rygar Oyna