Tiger Road

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Zero Team
Zero Team
Zero Team Selection
Zero Team Selection
New Zero Team
New Zero Team
Zero Team 2000
Zero Team 2000
WWF Superstars
WWF Superstars
Cannon Dancer
Cannon Dancer
Tiger Road
Tiger Road
Rygar
Rygar
Iron Horse
Iron Horse

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Tiger Road Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tiger Road oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Tiger Road oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Tiger Road oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Tiger Road oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Tiger Road oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Tiger Road oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Tiger Road oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Tiger Road oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Tiger Road oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Tiger Road oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Tiger Road oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Tiger Road Oyna