Zero Team 2000

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Zero Team
Zero Team
Zero Team Selection
Zero Team Selection
New Zero Team
New Zero Team
Zero Team 2000
Zero Team 2000
WWF Superstars
WWF Superstars
Cannon Dancer
Cannon Dancer
Tiger Road
Tiger Road
Rygar
Rygar
Iron Horse
Iron Horse

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Zero Team 2000 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Zero Team 2000 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Zero Team 2000 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Zero Team 2000 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Zero Team 2000 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Zero Team 2000 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Zero Team 2000 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Zero Team 2000 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Zero Team 2000 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Zero Team 2000 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Zero Team 2000 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Zero Team 2000 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Zero Team 2000 Oyna