Zero Team Selection

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Zero Team
Zero Team
Zero Team Selection
Zero Team Selection
New Zero Team
New Zero Team
Zero Team 2000
Zero Team 2000
WWF Superstars
WWF Superstars
Cannon Dancer
Cannon Dancer
Tiger Road
Tiger Road
Rygar
Rygar
Iron Horse
Iron Horse

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Zero Team Selection Oyunu Nasıl Oynanır ?

Zero Team Selection oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Zero Team Selection oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Zero Team Selection oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Zero Team Selection oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Zero Team Selection oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Zero Team Selection oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Zero Team Selection oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Zero Team Selection oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Zero Team Selection oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Zero Team Selection oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Zero Team Selection oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Zero Team Selection Oyna