Area 88

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Thunder Fox
Thunder Fox
Bonze Adventure
Bonze Adventure
Surprise Attack
Surprise Attack
Xain'd Sleena
Xain'd Sleena
Snow Brothers 3 - Magical Adventure
Snow Brothers 3
Magical Adventure
Tengai
Tengai
Area 88
Area 88
Salamander
Salamander
SD Gundam Psycho Salamander No Kyoui
SD Gundam
Psycho Salamander
No Kyoui

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Area 88 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Area 88 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Area 88 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Area 88 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Area 88 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Area 88 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Area 88 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Area 88 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Area 88 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Area 88 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Area 88 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Area 88 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Area 88 Oyna