Bonze Adventure

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Thunder Fox
Thunder Fox
Bonze Adventure
Bonze Adventure
Surprise Attack
Surprise Attack
Xain'd Sleena
Xain'd Sleena
Snow Brothers 3 - Magical Adventure
Snow Brothers 3
Magical Adventure
Tengai
Tengai
Area 88
Area 88
Salamander
Salamander
SD Gundam Psycho Salamander No Kyoui
SD Gundam
Psycho Salamander
No Kyoui

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Bonze Adventure Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bonze Adventure oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bonze Adventure oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bonze Adventure oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bonze Adventure oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bonze Adventure oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bonze Adventure oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bonze Adventure oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bonze Adventure oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bonze Adventure oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bonze Adventure oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bonze Adventure oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bonze Adventure Oyna