Snow Brothers 3

Magical Adventure

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Thunder Fox
Thunder Fox
Bonze Adventure
Bonze Adventure
Surprise Attack
Surprise Attack
Xain'd Sleena
Xain'd Sleena
Snow Brothers 3 - Magical Adventure
Snow Brothers 3
Magical Adventure
Tengai
Tengai
Area 88
Area 88
Salamander
Salamander
SD Gundam Psycho Salamander No Kyoui
SD Gundam
Psycho Salamander
No Kyoui

DİĞER OYUNLAR


Snow Brothers 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Snow Brothers 3 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Snow Brothers 3 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Snow Brothers 3 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Snow Brothers 3 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Snow Brothers 3 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Snow Brothers 3 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Snow Brothers 3 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Snow Brothers 3 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Snow Brothers 3 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Snow Brothers 3 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Snow Brothers 3 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Snow Brothers 3 Oyna