Xain'd Sleena

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Thunder Fox
Thunder Fox
Bonze Adventure
Bonze Adventure
Surprise Attack
Surprise Attack
Xain'd Sleena
Xain'd Sleena
Snow Brothers 3 - Magical Adventure
Snow Brothers 3
Magical Adventure
Tengai
Tengai
Area 88
Area 88
Salamander
Salamander
SD Gundam Psycho Salamander No Kyoui
SD Gundam
Psycho Salamander
No Kyoui

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Xain'd Sleena Oyunu Nasıl Oynanır ?

Xain'd Sleena oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Xain'd Sleena oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Xain'd Sleena oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Xain'd Sleena oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Xain'd Sleena oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Xain'd Sleena oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Xain'd Sleena oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Xain'd Sleena oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Xain'd Sleena oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Xain'd Sleena oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Xain'd Sleena oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Xain'd Sleena Oyna