Earthworm Jim 2

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


OutRun
OutRun
Turbo OutRun
Turbo OutRun
OutRun 2019
OutRun 2019
Tiny Toon Adventures
Tiny Toon Adventures
Toy Story
Toy Story
Jurassic Park
Jurassic Park
Earthworm Jim
Earthworm Jim
Earthworm Jim 2
Earthworm Jim 2
Paperboy
Paperboy

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Earthworm Jim 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Earthworm Jim 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Earthworm Jim 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Earthworm Jim 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Earthworm Jim 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Earthworm Jim 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Earthworm Jim 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Earthworm Jim 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Earthworm Jim 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Earthworm Jim 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Earthworm Jim 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Earthworm Jim 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Earthworm Jim 2 Oyna